Jdi na obsah Jdi na menu
 


Blackheath

3. 8. 2008

V ten samí den po odjezdu z Botanic Garden  jsme se vydali do městečka Blackheath, které je od Botanic Garden necelých 40km směrem na Katoombu. 

 My jsme se vydali na Govetts Leap Lookout který leží cca 3 km od centra
po Govetts Leap Road. Zastavili jsme na informačním Heritage Centre & Shop, kde jsme odbrželi informace o cestách, které jsou zavřené. Zakoupili jsme mapku a vyrazili jsme.   
První trasa byla Fairfax Heritage Track, která je schůdná i pro tělesně postižené [cca Obrazek1.8 km 30min],  kde jsme shlídli George Phillips Lookout a došli až na Govetts Leap Lookout. Odkud jsme si vyšli na další trasu Pulpit Rock Walking Track, která už byla delší a obtížnější [3hod return ,medium, podle brožury] , hned první krůčky stezkou nás přesvědčili o tom, že to bude zábava, jelikož stezka byla místy strmá, kluzká a často i bahnitá. Když jsme došli kousek za Cripps Looout už bylo dost hodin a nebylo by dobré se  tu zdržovat za tmi, tak  jsme se rozhodli otočit a jít zpět k autu a pelášit domů. Ale hned jsme si řekli, že se sem budem muset zas někdy vrátit a tu prohlídku dokončit i třeba z druhé strany, kde je také parkoviště. Je tu opravdu krasný výhled.

  dalsi foto na http://radamartin.rajce.idnes.cz/Blue_Mountains_-_Blackheath/

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Blackheath

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář